Lei en hytte eller feriebolig i sommer
Sjekk om din fagforening tilbyr hytte eller feriebolig.
27.03.2025
av
Martin Halsos
Sist oppdatert: 27.03.2025
Sommeren nærmer seg. Flere av fagforeningene i Fagforbundet Oslo tilbyr sine medlemmer muligheten til å leie flotte hytter og ferieboliger til solidariske priser. Enten du ønsker å slappe av ved sjøen, nyte fjellufta eller utforske nye steder, finnes det noe for enhver smak.
Mange muligheter
Hytter ved sjøen: Perfekt for deg som elsker sol, bading og båtliv. Våre hytter ligger i naturskjønne omgivelser med kort vei til stranden.
Tilbud til alle. Fagforbundet Oslo Sporveiers Arbeiderforening (OSA) tilbyr flere flotte hytter og boenheter. Er du medlem i Fagforbundet kan du nå booke rom på Sagakollen, Herøya og Kjeholmen. Bruk lenka eller send e-post for en flott sommer. Benytt koden 1875 når du skal booke. Husk at medlemskap må dokumenteres.
Er du tillitsvalgt og skal arrangere et møte? OSA tilbyr også klubber og foreningerå leie lokaler og overnatting på Kjeholmen ved Snarøya for en rimelig sum. Les mer i informasjonsbrosjyra om arrangement på Kjeholmen
Er du medlem i Fagforbundet Teknisk Fagforening Oslo kan du leie feriehjem ved Krøderen. Her kan du lese mer om tilbudet.
Ferieboliger i fjellet: For deg som foretrekker fjellvandring, fiske og rolig atmosfære. Er du medlem i Fagforbundet Oslo Havnevesens Personalforening kan du leie hytte på Hafjell.
Ferieleilighet i Syden: Ønsker du å oppleve en annen kultur, sol og sommer? Fagforbundet Oslo Havnevesens Personalforening kan også tilby en feriebolig i Spania for egne medlemmer.
Vær tidlig ute
Ikke gå glipp av sjansen til å skape uforglemmelige sommerminner med familie og venner. Sjekk om fagforeningen har en hytte eller feriebolig, ta konktakt og gled deg til en fantastisk ferie med Fagforbundet Oslo.